Vedení společnosti

Představení managementu BNP Paribas Cardif Pojišťovny

Vedení společnosti

Detailní představení top managementu BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

Ing. Zdeněk Jaroš, MBA

Funkce, od data: Člen představenstva s účinností od 31. 12. 2015
Pozice v pojišťovně: předseda představenstva s účinností od 1. 1. 2017
Dosavadní zkušenosti a kvalifikační předpoklady: Narozen 6. 8. 1975, bydliště Praha. Svou profesní kariéru začínal v GE Money Bank. V BNP Paribas Cardif Pojišťovně působí od roku 2002: nejprve na pozici obchodního ředitele, poté na pozici generálního ředitele a od roku 2013 je pověřen vedením regionu jako Head of Central Europe. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně, titul MBA získal na London International Graduate School.

Martin Steiner, MBA

Funkce, od data: Místopředseda představenstva s účinností od 6. 1. 2016
Pozice v pojišťovně: Ředitel obchodního úseku, místopředseda představenstva
Dosavadní zkušenosti a kvalifikační předpoklady: Narozen 26. 11. 1969, bydliště Praha. Svou profesní kariéru začal v pojišťovně Amcico AIG Life, působil též v ING Bank a International SOS Assistance. V BNP Paribas Cardif Pojišťovně působí od roku 2006, od roku 2008 je ředitelem obchodního úseku. Od roku 2016 je též místopředsedou představenstva. Titul MBA získal na LIGS University.

Ing. Jaroslav Řehák

Funkce, od data: člen představenstva s účinností od 1. 1. 2017
Pozice v pojišťovně: Head of Finance
Dosavadní zkušenosti a kvalifikační předpoklady: Svoji profesní kariéru zahájil v roce 2006 v poradenské a auditorské společnosti KPMG. V rámci této společnosti pracoval primárně v oblasti finančního auditu a poradenství se zaměřením na finanční instituce, zejména pojišťovacího sektoru. V roce 2015 nastoupil do společnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovny, a.s. na pozici finančního ředitele. Od září 2016 se stal také finančním ředitelem v sesterské společnosti Poisťovňa Cardif Slovakia, a.s. a od 1. ledna 2016 se stal i členem představenstva v obou společnostech. Je absolventem Provozně-ekonomické fakulty MZLU v Brně.

Ing. Miroslav Šalša

Funkce, od data: člen představenstva s účinností od 1. 1. 2017
Pozice v pojišťovně: Řízení rizik / Chief Risk Officer
Dosavadní zkušenosti a kvalifikační předpoklady: Své působení zahájil v BNP Paribas Cardif Pojišťovně na pozici pojistného matematika, od roku 2009 působil na pozici vedoucího oddělení pojistné matematiky pro Českou republiku, od roku 2010 pak i pro Slovenskou republiku a Rakousko. Od roku 2016 má na starosti oblast řízení rizik (Chief Risk Officer) pro Českou republiku. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a je certifikovaným členem České společnosti aktuárů.

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Máte dotazy? Nevíte si rady? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Kontakty