Přejít k obsahu

Skupina BNP Paribas

BNP Paribas je jedna z největších bank na světě s více než 30 miliony klientů.

Skupina BNP Paribas

Finanční skupina BNP Paribas v současné době působí v 75 zemích světa a celkově zaměstnává přes 180 000 lidí na 5 kontinentech.

Historie společnosti BNP Paribas se datuje od 19. století, kdy byly poprvé otevřeny a rozšířeny banky, které nakonec vytvořily skupinu. Vzhledem k mimořádnému průmyslovému růstu v Evropě byly banky schopny dosáhnout dostatečných úspor na financování zásadního hospodářského rozvoje. Od počátku až do současnosti nabízí vývoj skupiny možnost prozkoumat dvě století bankovní historie, kromě Evropy a celého světa.

BNP Paribas: Naše historie

Na základě filmových a dobových fotografií ukazuje historický film BNP Paribas příběh naší banky od roku 1822 až po současnost.

V současné době se BNP Paribas Cardif pohybuje na 35 trzích světa

BNP Paribas Cardif připravuje nabídky na míru pro své partnery ve 35 zemích světa, přičemž bereme v úvahu ekonomické a kulturní prostředí každého trhu. Objevte naše kanceláře v Evropě, Asii a Latinské Americe.

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Na českém trhu působíme již více než 20 let a klienty chráníme nejen při výpadku příjmů, při dlouhodobé nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Více o BNP Paribas Cardif