AKTUÁLNÍ INFORMACE Z BNP PARIBAS CARDIF POJIŠŤOVNY

Důležité informace pro klienty

 

Vyjádření BNP Paribas Cardif Pojišťovny k aktuální situaci ohledně Hello bank!

Praha, 3. dubna 2023 - Pro stávající klienty Hello bank!, kteří jsou pojištěni u BNP Paribas Cardif Pojišťovny, se nic nemění a veškeré závazky pojistných produktů a podmínky pojištění zůstávají platné.

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna již počtvrté za sebou zvítězila ve dvou kategoriích soutěže Finparáda – Finanční produkt roku

Praha, 15. února 2023 - Hned čtyři ocenění si letos ze soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2022 odnáší BNP Paribas Cardif Pojišťovna.
V kategoriích Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr a Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr obsadila v obou případech první dvě místa a již počtvrté v řadě tak obhájila své prvenství.

 

Aktualizovali jsme naše informace o zpracování osobních údajů

Praha, 1. listopadu 2022 - Informace o zpracování osobních údajů jsme více strukturovali, aby byly přehlednější a srozumitelnější. Doplnili jsme informaci
o změně v obchodních aktivitách a činnostech zpracování týkajících se boje proti praní špinavých peněz, financování terorismu a mezinárodních sankcí. Není třeba se ničeho obávat, nedošlo ke změně, která by na Vás měla významný dopad. Zcela postačí, když se s informacemi seznámíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit.

 

Informace pro klienty Sberbank CZ s pojištěním schopnsoti splácet nebo cestovním pojištěním

Praha, 25. května 2022 - Sjednaná pojištění jsou nadále platná, takže můžete hlásit pojistnou událost, a to i zpětně dle pojistných podmínek.