Aktuální informace

Vyjádření BNP Paribas Cardif Pojišťovny k aktuální situaci ohledně Hello Bank!

Vyjádření BNP Paribas Cardif Pojišťovny k aktuální situaci ohledně Hello Bank!

03.04.2023

Pro stávající klienty Hello bank!, kteří jsou pojištěni u BNP Paribas Cardif Pojišťovny, se nic nemění a veškeré závazky pojistných produktů a podmínky pojištění zůstávají platné.

Vážení klienti, obchodní partneři, kolegové,

v médiích jste se mohli dozvědět, že od 3. dubna 2023 přestává Hello Bank! poskytovat nové účty a půjčky. Postupné ukončení činnosti Hello bank! v České republice bylo rozhodnutím skupiny BNP Paribas Personal Finance, která v loňském roce nastartovala strategický transformační projekt s cílem stimulovat růst celé skupiny a zajistit udržitelnost svého obchodního modelu. 

Rádi bychom Vás informovali, že:

 

Ikona vykřičníkuPro stávající klienty Hello bank!, kteří jsou pojištěni u BNP Paribas Cardif Pojišťovny, se nic nemění a veškeré závazky z pojistných produktů a podmínky pojištění zůstávají platné.

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna na českém trhu působí už od roku 1996 a stejně jako v uplynulých letech jsme i v minulém roce obchodně rostli a na českém pojišťovacím trhu dlouhodobě patříme k nejúspěšnějším pojišťovnám. Situace okolo Hello bank! Vás tedy nemusí znepokojovat. I když jsme součástí stejné finanční skupiny, jakkákoliv omezení či pozastavení činnosti BNP Paribas Cardif Pojišťovny můžeme zcela vyloučit.