Aktuální informace

Se servisem call centra BNP Paribas Cardif Pojišťovny jsou klienti nejspokojenější

Se servisem call centra BNP Paribas Cardif Pojišťovny jsou klienti nejspokojenější

14.12.2023

Ukázalo to srovnání call center pod záštitou společnosti OpenOne, která sleduje dění v oboru a poskytuje pravidelnou podporu kontaktním centrům na celém trhu. Do průzkumu se zapojilo 23 call center, včetně největších společností na trhu.

Call centrum BNP Paribas Cardif Pojišťovny se srovnání zúčastnilo již po šesté a ve většině sledovaných ukazatelů obsadilo přední příčky. V průzkumu vyniklo zejména měření zákaznické spokojenosti, které je pro společnost klíčové. Call centru BNP Paribas Cardif Pojišťovny se dlouhodobě daří držet hodnotu NPS (metrika měření zákaznické spokojenosti) nad 75 body. Do zákaznické spokojenosti se promítá i rychlost odbavení hovorů, kde call centrum Cardifu výrazně přesahuje průměr celého trhu (v hodnotě reakční doby, která sleduje procento hovorů přijatých do 20–30 sekund, call centrum BNP Paribas Cardif pojišťovny dosáhlo skóre 84 %).

 

„Úspěch call centra nás těší. Je důkazem našeho neustálého úsilí a závazku poskytovat klientům prvotřídní služby. Našich dvanáct operátorů zvládne měsíčně odbavit průměrně 10 500 hovorů a odpoví na 11 000 e-mailů. To je skvělý výsledek, za který jim patří velké poděkování,“ říká Klára Ondráčková, provozní ředitelka BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

 

O BNP Paribas Cardif Pojišťovně
BNP Paribas Cardif Pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1996 jako první pojišťovna specializovaná na pojištění schopnosti splácet finanční závazky v oblasti bankopojištění. Již 26 let poskytuje produkty a služby, které klientům zajistí pocit bezpečí a jistoty v neočekávaných a těžkých životních situacích. Kromě již zmíněného pojištění schopnosti splácet finanční závazek nabízí například pojištění internetových rizik, platebních prostředků a osobních věcí, pravidelných výdajů, prodloužené záruky, nahodilého poškození a krádeže, domácnosti či úrazové pojištění. Patří do renomované finanční skupiny BNP Paribas, jejíž součástí je i BNP Paribas Cardif, 100% vlastník BNP Paribas Cardif Pojišťovny. V soutěži Finparáda – Finanční produkt roku 2022 obsadila první dvě místa v kategorii Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr i v kategorii Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Obhájila tak přední příčky z let 2021, 2020 a 2019. Více na www.cardif.cz.

 

Kontakt pro média:

Alena Šopov

Brand & Communication Manager

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8

Tel.: + 420 773 632 270

E-mail: alena.sopov@cardif.com

 

Kristýna Dolejšová
Account Manager
Stance Communications, s.r.o.

Jungmannova 750/34, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 602 141 313, +420 224 810 809
E-mail: kristyna.dolejsova@stance.cz