O BNP Paribas Cardif Pojišťovně

Kdo jsme

Jsme pojišťovna, která je specializovaná na pojištění schopnosti splácet finanční závazky v oblasti bankopojištění.

Od roku 1996 poskytujeme produkty a služby, které klientům zajistí pocit bezpečí a jistoty v neočekávaných a těžkých životních situacích.

Každoročně získáváme prestižní ceny v soutěži Finparáda. V kategorii pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr obhajujeme přední příčky.

BNP Paribas Cardif působí v 33 zemích světa, má více jak 100 000 000 klientů a patří do renomované finanční skupiny BNP Paribas.

 

Co děláme

Nabízíme našim klientům celou řadu zajímavých pojistných produktů, které pomohou s rodinným rozpočtem v případě dlouhodobé nemoci, poškození osobního majetku nebo okradení.

Pojistné produkty nabízíme klientům ve spolupráci s našimi dlouholetými a prověřenými domácími i nadnárodními obchodními partnery z oblasti finančních institucí, dodavatelů energií, retailových obchodníků a mobilních operátorů.

Jsme globálním leaderem v Pojištění schopnosti splácet a bankopojištění.

Pečujeme o dlouhodobá a vzájemně prospěšná partnerství.

Základní údaje

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8 Libeň

IČ 25080954
DIČ CZ25080954

Zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka číslo 4327

O BNP Paribas Cardif Services

Kdo jsme

BNP Paribas Cardif Services s.r.o. je společností, jejímž hlavním úkolem je poskytování IT a dalších sdílených služeb pro evropské pojišťovny skupiny BNP Paribas Cardif.

V rámci IT služeb se zaměřujeme na zajištění provozu, údržby a rozvoje aplikací a IT systémů pro sjednávání pojistných smluv a řešení pojistných událostí.

Kromě IT služeb poskytujeme služby např. v oblastech řízení lidských zdrojů, marketingu, účetnictví a pojistné matematiky.

Naším cílem je poskytovat jednotlivým pojišťovnám kvalitní služby tak, aby skupina BNP Paribas Cardif mohla maximálně těžit ze synergií sdílených informací a automatizovaných procesů.