Pojištění osobních věcí a karty

Toto pojištění můžete uplatnit v případě krádeže osobních věcí nebo třeba zneužití vaší karty.

Pojištění osobních věcí a karty

Toto pojištění můžete uplatnit v případě krádeže osobních věcí nebo zneužití vaší karty.

 

Pokud vám byla ukradena platební karta, nezapomeňte ji okamžitě zablokovat u své banky a nám nahlásit škodní událost – naše pojištění vám pokryje škodu vzniklou ztrátou nebo krádeží nejen vaší platební karty, ale i dalších osobních věcí, které s sebou nejčastěji nosíte, jako jsou peněženka, kabelka, osobní doklady, klíče, mobilní telefon, brýle a další.

 

Jak postupovat při nahlášení škodní události

Oznámení škodní události si přes pravé tlačítko myši uložte do svého počítače a otevřete v aplikaci Adobe Reader. Pokud aplikaci nemáte, stáhněte si ji zde. Přímo ve svém počítači formulář vyplňte. Poté jej vytiskněte, podepište a zašlete na naši adresu::

  • elektronicky jako přílohu e-mailu na czinfo@cardif.com
  • poštou na adresu BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s., Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8 (zkontrolujte, prosím, že máte formulář podepsaný v části "Prohlášení a podpis")

 

Jaké dokumenty budete potřebovat

Pro vyřízení vaší události od vás potřebujeme kromě formuláře Oznámení škodní události také další dokumenty, které jsou ve formuláři uvedené a které závisí na tom, jakou škodní událost nám hlásíte. 

 

Co můžete očekávat po nahlášení události

  • Po zaregistrování vašich dokumentů vám pošleme SMS s číslem vaší škodní události.
  • Pokud od vás budeme potřebovat ještě nějaké další doklady, ozveme se vám.
  • O vyřízení vaší události vás budeme neprodleně informovat.

 

Nejčastější otázky

Pokud si nevíte rady, podívejte se na odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich klientů. Věříme, že vám pomůžou i ve vaší situaci.

Nejčastější otázky