BNP Paribas Cardif

Pojistíme vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Naše společnost

BNP Paribas Cardif Pojišťovna pojistí vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Na českém trhu působíme už od roku 1996, kdy jsme spustili nově vytvořený jedinečný produkt Pojištění schopnosti splácet finanční závazek, který klientům pomáhá v nepředvídatelných životních situací, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr, hypotéku nebo například leasing.

V současné době nabízíme našim klientům celou řadu zajímavých pojistných produktů, které pomohou s rodinným rozpočtem v případě dlouhodobé nemoci, poškození osobního majetku nebo okradení.

 

Pojistné produkty nabízíme ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů – nejčastěji s bankami, leasingovými společnostmi a společnostmi poskytujícími nákupy na splátky, osobní půjčky nebo úvěrové karty. Dále také spolupracujeme s předními společnostmi z oborů - prodejců elektroniky a domácích spotřebičů, telekomunikací nebo dodavatelů energií.

 

Dlouhodobý rozvoj naší pojišťovny je založen na profesionálním přístupu ke klientům, obchodní spolupráci s našimi domácími i nadnárodními partnery a inovativnímu přístupu k pojistným produktům.
 

 

Základní údaje o společnosti

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s.

Boudníkova 2506/1, Libeň 180 00 Praha 8
Zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka číslo 4327 datum zápisu: 11. 10. 1996
25080954
DIČ CZ25080954
Datum zápisu do obchodního rejstříku 11. 10. 1996