Pojištění osobních věcí

Přehled našich pojistných produktů pro vaše domácí spotřebiče, mobilní telefon nebo jako doplňkové pojištění k bankovní kartě.

Pojištění majetku a osobních věcí

Pojistíme vaše domácí spotřebiče, mobilní telefon, tablet nebo osobní věci, které nosíte u sebe jako třeba peněženku, doklady, brýle nebo klíče.

 

Pojištění platebních karet a osobních věcí

Pojištění Vás chrání před zneužitím odcizené nebo ztracené platební karty, odcizením hotovosti, nuceným výběrem peněz nebo odcizením věcí, které nosíte při sobě (např. kabelka, batoh, tablet, notebook, peněženka, klíče, doklady atd.). Pojištění sjednáte rychle a jednoduše u vaší banky, bez nutnosti návštěvy pojišťovny a platí na celém světě.

 

  • Vyplatíme vám jak vyčerpanou částku v případě zneužití karty, tak i náklady spojené s blokací a vydáním nové karty a zároveň i odcizenou hotovost.
  • V případě ztráty či odcizení osobních věcí vám proplatíme náklady vynaložené na nákup nových věcí. Seznam věcí krytých proti ztrátě a limity pojistného plnění naleznete v podmínkách vašeho sjednaného pojištění.
  • Pokud přijdete o doklady či klíče, uhradíme vám náklady na jejich opětovné zhotovení, náklady na otevření zamčených dveří, montáž a instalaci nového zámku či vložky

 

Pojištění internetových rizik

Pojištění kryje rizika spojená s nákupem na internetu, rizika zneužití elektronických plateb a pomáhá při poškození online pověsti a krádeže identity. Součástí pojištění je i IT asistence a právní asistence. Pojištění se nabízí buď samostatně, nebo současně s pojištěním platebních karet a osobních věcí.

  • Kryjeme čerpanou částku v případě zneužití elektronických plateb (platby přes mobilní zařízení, zneužití karetních údajů na internetu či zneužití internetového bankovnictví)
  • Pomůžeme v případě problémů s nákupem na internetu (při nedoručení zboží, dodání poškozeného či jiného zboží), a to nejdříve s reklamací a pak i nahradíme finanční ztrátu
  • Poskytujeme IT asistenci odborníka, když si nevíte rady s počítačem a kryjeme i náklady na obnovu dat ze zařízení, pokud přijdete např. o rodinné fotografie. Pomůžeme v případě poškození vaší pověsti na internetu a máte i nárok na právní konzultaci

 

Pojištění nahodilého poškození a krádeže mobilních zařízení

Pojištění je nejvíce vhodné pro křehká a na rozbití náchylná mobilní zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky či fotoaparáty. Můžete si ho sjednat rovnou při jejich koupi, a to na dobu jednoho nebo dvou let. Ochrání váš přístroj před nahodilým poškozením nebo odcizením a platí na celém světě.

  • V případě nahodilého poškození vám přístroj opravíme
  • Pokud je poškození takové, že přístroj nelze opravit, oprava se nevyplatí (tzv. totální škoda) nebo dojde k jeho odcizení, získáte náhradní přístroj nebo časovou hodnotu původního přístroje (v podobě voucheru na nákup nového přístroje nebo peněžní plnění)
Pro naše klienty s pojištěním T-MOBILE PRO JISTOTU dle rámcové smlouvy č. TMHW1/2018 upravujeme výpočet časové ceny pojištěného přístrojeBližší informace najdete ve Veřejném příslibu

Pojištění prodloužené záruky

Pojištění pokrývá mechanické, elektronické nebo elektrické vady spotřebičů, na které by se vztahovala zákonná záruka prodejce, avšak vada nastane nebo se projeví až po jejím skončení. Vaše spotřebiče tak můžete v klidu používat až 5 let bez placení za případné opravy. Pojištění je vhodné ke spotřebičům do domácnosti (např. pračky, sušičky, ledničky, myčky, televize atd.) a sjednáte si ho přímo při jejich nákupu.

  • V případě škody zajistíme opravu přístroje zdarma. Oprava proběhne přímo u vás doma nebo si přístroj vyzvedneme a přivezeme opravený zpět.
  • Pokud nelze spotřebič opravit, získáte časovou hodnotu původního přístroje (v podobě kreditu na nákup nového přístroje nebo peněžní plnění).

Nahlásit událost

Stala se vám škodní událost?

Chci nahlásit událost

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Pojistíme vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Více o nás