Pojištění osobních financí

Přehled našich pojistných produktů, které jsou vhodné, když máte půjčku, hypotéku nebo třeba kreditní kartu.

Pojištění osobních financí

Naše pojištění se hodí, když máte půjčku, hypotéku nebo třeba kreditní kartu.

 

Pojištění schopnosti splácet

Získejte klid a jistotu se splácením vašich finančních závazků při neočekávaných událostech

Úrazy, vážná onemocnění, ošetřování nemocného člena rodiny či ztráta zaměstnání jsou typické případy, které výrazně mohou ohrozit rodinný rozpočet. V těchto nepříjemných a často nečekaných situacích dochází k výpadku vašich příjmů a na splátky úvěrů již nemusí zbývat finance. Jak se proti tomu zabezpečit? 

S Pojištěním schopnosti splácet už nikdy nemusíte mít obavu, že nebudete schopni pokrýt svůj finanční závazek, protože jej za vás budeme splácet my.

 • Pojištění schopnosti splácet si můžete sjednat k půjčkám, hypotékám, kreditním kartám, ale třeba i k úvěrům na auto nebo k leasingu. V případě výpadku příjmu vám pak pojistné plnění pokryje splátky úvěru.
 • Pomůžeme vám v případě, že přijdete o zaměstnání, ocitnete se v pracovní neschopnosti nebo se stanete invalidním. Naše pojištění vás chrání dokonce i v případech, kdy vy nebo váš partner musíte pečovat o blízkého člena rodiny! Samozřejmostí je pomoc vaší rodině v případě vašeho úmrtí.
 • Pojistit se můžete, i když jste zaměstnanec pracující na plný / zkrácený pracovní poměr či dobu určitou nebo jste osobou samostatně výdělečně činnou.
 • Pojištění sjednáte rychle a jednoduše - současně s úvěrem, bez nutnosti návštěvy pojišťovny.
 • Poplatek za pojištění budete platit současně se splátkou úvěru, nemusíte se tedy o nic starat.
 • V našem pojištění nehledejte žádné nesmyslné výluky. Vždy hledáme vhodné řešení, abychom vám pomohli

 

 

Pojištění pravidelných výdajů

Unikátní pojištění na českém trhu, které ochrání váš rodinný rozpočet. Je určeno hlavně na zajištění vašich pravidelných měsíčních výdajů, například za elektrickou energii, plyn, vodu a podobně. Nejčastěji je toto pojištění součástí bankovního účtu nebo platební karty.

Pojištění pravidelných výdajů vám nabízí možnost chránit se proti standardním rizikům, jako jsou pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání či invalidita a úmrtí.

 • V případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání vám budeme vyplácet předem stanovenou částku v podobě měsíčních plateb po dobu trvání vaší pracovní neschopnosti nebo nezaměstnanosti.
 • V případě pojistné události z důvodu úmrtí či invalidity obdržíte vy nebo vaši blízcí jednorázové pojistné plnění v předem dohodnuté výši.
 • Pojistné plnění u tohoto pojištění je vždy neúčelové, takže záleží pouze na vás, jakým způsobem ho využijete.
 • Pojištění sjednáte rychle a jednoduše u vaší banky, bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

 

Pojištění vyčerpané částky na kreditní kartě

Díky tomuto pojištění se nemusíte bát používat vaši kreditní kartu nebo čerpat kontokorent na běžném účtu, protože pokud ztratíte zaměstnání, nebo budete dlouhodobě v pracovní neschopnosti a přijdete tak o své příjmy, my za vás celou dlužnou částku uhradíme.

 • Nemusíte sledovat, kolik jste aktuálně vyčerpali  - v případě pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání za vás uhradíme celý nesplacený zůstatek na kartě nebo kontokorentu.
 • Výše poplatku za pojištění je počítána z vyčerpané částky, takže pokud kartu nepoužíváte, nic neplatíte.
 • Pojištění sjednáte rychle a jednoduše u vaší banky, bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

Nahlásit událost

Stala se vám škodní událost?

Chci nahlásit událost

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

Pojistíme vás, vaše blízké, ale i váš osobní majetek a finanční závazky.

Více o nás