Přejít k obsahu

Pojďte s námi pracovat

Chcete se stát naší novou kolegyní nebo kolegou? Pošlete nám svůj životopis nebo se pojďme rovnou potkat.

Pracovní příležitosti v BNP Paribas Cardif

Svět kolem nás se rychle proměňuje a my se měníme s ním. Proto hledáme chytré nadšence, týmové hráče a inovátory, kteří se k nám připojí a pomohou nám společně dosáhnout našich vizí.

Pět důvodů, proč se k nám přidat

Podporujeme týmovou spolupráci.

Potkáváme se společně na řadě neformálních firemních akcích, jako jsou např. jarní a podzimní sportovní dny, vánoční večírek, mikulášská pro děti našich zaměstnanců či celofiremní meeting – je nás už přes sto, takže se potkáváme v jednom ze sálů blízkého multikina a na úvodní prezentaci navazuje jedna z filmových novinek a následný raut.

Pracujeme na zlepšení interní komunikace.

Na čtvrtletní bázi vydáváme newsletter Cardif 4U, pořádáme pravidelné all staff meetingy, pravidelné týmové schůzky a neformální setkání na aktuální témata, podporujeme oboustrannou zpětnou vazbu.

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců.

Každoročně organizujeme průzkum spokojenosti zaměstnanců, tzv. Global People Survey.  Na zlepšení definovaných oblastí pracujeme společně v rámci projektových týmů, kterých se účastní kolegové napříč jednotlivými odděleními.

Podporujeme tréninkové a rozvojové aktivity.

Naši kolegové se účastní pravidelných jazykových kurzů, odborných školení a workshopů v rámci tzv. Well-being programu. Letos jsme se zaměřili např. na emoční inteligenci, zpětnou vazbu či time management. Vzhledem k tomu, že patříme do regionu Centrální Evropy, můžeme našim zaměstnancům nabídnout možnost krátkodobé stáže v některé z dalších pěti zemí střední Evropy.

Nabízíme řadu zajímavých benefitů.

Naši zaměstnanci využívají např.  týden dovolené navíc, tzv. sick days, stravenky, úhradu Lítačky v plné výši, vánoční nákupní poukázky a vánoční dárky, Multisport kartu či příspěvek na penzijní pojištění.

 

 

BNP Paribas Cardif v 1 minutě

Krátké představení skupiny BNP Paribas Cardif v 1 minutě.

Podívejte se