Přejít k obsahu

Tiskové zprávy

Přehled našich tiskových zpráv.

Zpět

Společnosti ALZA a BNP Paribas Cardif Pojišťovna se dohodly na ukončení spolupráce

Společnosti ALZA a BNP Paribas Cardif Pojišťovna se dohodly na ukončení spolupráce

12.09.2016

Společnosti ALZA a BNP Paribas Cardif Pojišťovna se dohodly, že k 30. září 2016 ukončí spolupráci při prodeji pojištění. Klientů, kteří si již ke svému zboží sjednali Pojištění nahodilého poškození a krádeže nebo Pojištění prodloužené záruky, se změna nedotkne.

Pojištění k produktům zakoupeným v Alze zajišťovala BNP Paribas Cardif Pojišťovna od roku 2013. "Ceníme si zkušenosti s poskytováním pojištění pro jednoho z nejvýznamnějších prodejců elektroniky. Po několika letech spolupráce se představy o dalším rozvoji začaly rozcházet, proto jsme se dohodli na ukončení spolupráce k 30. 9. 2016," přiblížil důvod ukončení spolupráce předseda představenstva BNP Paribas Cardif Pojišťovny Tomáš Kadlec.

Za dosavadní spolupráci vyplatila BNP Paribas Cardif Pojišťovna zákazníkům Alzy již více než 80 milionů Kč na pojistném plnění. V 85 % případů nahlášených událostí v rámci Pojištění nahodilého poškození a Pojištění prodloužené záruky pojišťovna klientům plnění uznala a zaplatila jim opravu či úplnou výměnu zařízení.

Ukončení spolupráce ALZA a BNP Paribas Cardif Pojišťovny nebude mít vliv na již uzavřené smlouvy. "K již pojištěným klientům budeme přistupovat nadále se vší péčí a za podmínek uvedených v platných smlouvách," ujišťuje zákazníky Tomáš Kadlec.


Více informací vám poskytne

Petr Jarkovský
ASPEN.PR s.r.o. 

Tel: +420 774 225 153

E-mail: petr.jarkovsky@aspen.pr