Přejít k obsahu

Tiskové zprávy

Přehled našich tiskových zpráv.

Zpět

BNP Paribas Cardif Pojišťovnu v ČR a SR povede Zdeněk Jaroš

BNP Paribas Cardif Pojišťovnu v ČR a SR povede Zdeněk Jaroš

07.11.2016

Společnost BNP Paribas Cardif se rozhodla centralizovat své aktivity ve středoevropském regionu. V rámci těchto kroků dochází i ke změnám ve vedení. Od 1. 1. 2017 převezme řízení BNP Paribas Cardif Pojišťovny v České republice a na Slovensku Zdeněk Jaroš, který je od roku 2013 zodpovědný za vedení celého regionu střední Evropa. Nyní tak bude zastávat obě funkce.

Zdeněk Jaroš, ředitel BNP Paribas Cardif pro střední Evropu, přebírá vedení BNP Paribas Cardif v České republice a na Slovensku od Tomáše Kadlece. Ten zastával funkci generálního ředitele od roku 2012.

"Tomáš Kadlec během čtyr let v čele BNP Paribas Cardif Pojišťovny výrazně ovlivnil její transformaci. Mezi jeho hlavní přínosy patří rozšíření našich aktivit do nových odvětví, inovace a posílení pozice v bankopojištění, manažerské sloučení Česka a Slovenska a příprava celé společnosti na reformu evropského pojišťovnictví v rámci Solvency II. Za to mu patří obrovský dík," oceňuje některé z úspěchů Tomáše Kadlece Zdeněk Jaroš, ředitel BNP Paribas Cardif pro střední Evropu.

"Sloučení řídících struktur je dalším krokem k zefektivnění naší činnosti, větší flexibilitě, rychlejší reakci na změny na trhu i požadavcích klientů. Chceme tím upevnit naši pozici na pojistném trhu v České republice i na Slovensku," říká Zdeněk Jaroš.

Zdeněk Jaroš řídí aktivity BNP Paribas Cardif ve střední Evropě od roku 2013. Do BNP Paribas Cardif Pojišťovny přišel v roce 2002 z GE Money Bank. V BNP Paribas Cardif prošel postupně funkcemi ředitele obchodu a generálního ředitele až po současnou pozici ředitele regionu.


Více informací vám poskytne

Petr Jarkovský
ASPEN.PR s.r.o. 

Tel: +420 774 225 153

E-mail: petr.jarkovsky@aspen.pr