Přejít k obsahu

Tiskové zprávy

Přehled našich tiskových zpráv.

Zpět

BNP Paribas Cardif Pojišťovna jedenáctým rokem podporuje obecně prospěšnou společnost Arkadie

BNP Paribas Cardif Pojišťovna jedenáctým rokem podporuje obecně prospěšnou společnost Arkadie

24.04.2017

BNP Paribas Cardif Pojišťovna již 11 let finančně podporuje obecně prospěšnou společnost Arkadie. Při příležitosti setkání s obchodními partnery na divadelním představení Sólo od Radima Vizváryho předala pojišťovna již jedenáctý šek na 100 000 Kč. Celkem tedy dosud BNP Paribas Cardif Pojišťovna podpořila Arkadii částkou 1 100 000 Kč.

Ve čtvrtek 6. 4. 2017 se ve Švandově divadle konalo společenské setkání pro obchodí partnery – divadelní představení Sólo od Radima Vizváryho. Při této příležitosti si ředitelka obecně prospěšné společnosti Arkadie, paní Ing. Lenka Machaloušová, převzala z rukou generálního ředitele BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeňka Jaroše v pořadí již jedenáctý šek na 100 000 Kč.

Pojišťovna již jedenáctým rokem pravidelně Arkadii finančně podporuje v jejím poslání. Tím je podpora důstojného a plnohodnotného života dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním v jejich přirozeném prostředí. Spolupracuje s jejich rodinami a zaměřuje se na pomoc potřebným hlavně na území Ústeckého kraje. Vedle toho provozuje chráněné dílny.

"Je mi velkou ctí, že naše pojišťovna může již jedenáctým rokem finančně podporovat Arkadii v jejím poslání. Naše spolupráce rozhodně nekončí a doufáme alespoň v dalších krásných 11 let podpory," říká generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeněk Jaroš.

Obchodní partneři byli zváni na divadelní představení Sólo od umělce Radima Vizváryho. Jde o to nejlepší z jeho pantomimické tvorby, kdy Radim dokáže diváky rozesmát i rozbrečet bez jediného svého slova. Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Právě s tímto představením získal Radim Vizváry cenu Thálie za rok 2016, a to oprávněné – diváci byli z jeho výkonu unešení.

"Představení bylo skvělým zážitkem a velmi mě těší, že již 11 let s námi BNP Paribas Cardif Pojišťovna spolupracuje. Jako poděkování bychom chtěli předat pojišťovně ocenění - Čestné uznání za dlouhodobou podporu Arkadie, které budeme předávat na akci nazvané Cena Arkadie dne 27.4. v Teplicích," doplňuje ředitelka Arkadie Lenka Machaloušová.

Arkadie


Více informací vám poskytne

Petr Jarkovský
ASPEN.PR s.r.o. 

Tel: +420 774 225 153

E-mail: petr.jarkovsky@aspen.pr