Pojišťovna BNP Paribas Cardif podpořila vážně nemocné

Pojišťovna BNP Paribas Cardif v předvánočním čase podpořila vážně nemocné děti – Martin Steiner předal během koncertu na Staroměstském náměstí šek na 100 000 Korun.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna již od roku 2012 podporuje obecně prospěšnou společnost Život dětem. Při příležitosti předvánočního benefičního koncertu „Rádio srdcem pro Život dětem“, který se konal na Staroměstském náměstí, věnovala pojišťovna šek na 100 000 Kč, který na pódiu předal obchodní ředitel Martin Steiner.

V sobotu 9. prosince se na Staroměstském náměstí konal benefiční koncert „Rádio srdcem pro Život dětem“. Před plným Staroměstským náměstím předal zástupce BNP Paribas Cardif Pojišťovny, obchodní ředitel a místopředseda představenstva Martin Steiner, šek na 100 000 Kč. Pojišťovna podporuje organizaci Život dětem již od roku 2012.


Benefiční akce byla pořádána ve spolupráci s rádii Evropa 2 a Frekvence 1 za účasti kapely Kryštof, Anny K nebo Sebastiana.


Cílem koncertu byla pomoc konkrétním dětem s vážným onemocněním v domácí péči svých rodičů. Jedná se o děti nemocné svalovou atrofií a dystrofií, mozkovou obrnou a děti s kombinovaným postižením. Získané finanční prostředky půjdou na nákup zdravotních pomůcek, zaplatí se speciální léčba a ozdravné a rehabilitační pobyty.
„Je mi velkou ctí, že se naše pojišťovna může účastnit takto důležité akce a podpořit tak děti, které v životě neměli tolik štěstí a mají těžký osud. Věřím, že právě díky organizacím jako je Život dětem se život dětí může i přes nesnáze zlepšit,“ říká obchodní ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Martin Steiner.


Celý koncert hodnotí paní Anna Strnadová, předsedkyně správní rady společnosti Život dětem: „Koncert dopadl velmi dobře, mezi lidmi panovala krásná předvánoční atmosféra. Staroměstské náměstí bylo úplně zaplněné a pro dětičky se nám podařilo díky laskavým společnostem, ke kterým patří také BNP Paribas Cardif Pojišťovna, lidem z řad široké veřejnosti a zákazníkům dárcovské společnosti získat celkem 26 783 228,25 Kč.“