BNP Paribas Cardif Pojišťovna jedenáctým rokem podporuje obecně prospěšnou společnost Arkadie

BNP Paribas Cardif Pojišťovna již 11 let finančně podporuje obecně prospěšnou společnost Arkadie. Při příležitosti setkání s obchodními partnery na divadelním představení Sólo od Radima Vizváryho předala pojišťovna již jedenáctý šek na 100 000 Kč. Celkem tedy dosud pojišťovna podpořila Arkadii částkou 1 100 000 Kč.

 

Praha 24.4.2017

 

Ve čtvrtek 6. 4. 2017 se ve Švandově divadle konalo společenské setkání pro obchodí partnery – divadelní představení Sólo od Radima Vizváryho. Při této příležitosti si ředitelka obecně prospěšné společnosti Arkadie, paní Ing. Lenka Machaloušová, převzala z rukou generálního ředitele BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeňka Jaroše v pořadí již jedenáctý šek na 100 000 Kč.

 

Pojišťovna již jedenáctým rokem pravidelně Arkadii finančně podporuje v jejím poslání. Tím je podpora důstojného a plnohodnotného života dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním v jejich přirozeném prostředí. Spolupracuje s jejich rodinami a zaměřuje se na pomoc potřebným hlavně na území Ústeckého kraje. Vedle toho provozuje chráněné dílny.

 

Je mi velkou ctí, že naše pojišťovna může již jedenáctým rokem finančně podporovat Arkadii v jejím poslání. Naše spolupráce rozhodně nekončí a doufáme alespoň v dalších krásných 11 let podpory,“ říká generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Zdeněk Jaroš.

 

Obchodní partneři byli zváni na divadelní představení Sólo od umělce Radima Vizváryho. Jde o to nejlepší z jeho pantomimické tvorby, kdy Radim dokáže diváky rozesmát i rozbrečet bez jediného svého slova. Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Právě s tímto představením získal Radim Vizváry cenu Thálie za rok 2016, a to oprávněné – diváci byli z jeho výkonu unešení.

 

Představení bylo skvělým zážitkem a velmi mě těší, že již 11 let s námi BNP Paribas Cardif Pojišťovna spolupracuje. Jako poděkování bychom chtěli předat pojišťovně ocenění - Čestné uznání za dlouhodobou podporu Arkadie, které budeme předávat na akci nazvané Cena Arkadie dne 27.4. v Teplicích,“ doplňuje ředitelka Arkadie Lenka Machaloušová.

 

TZ_Arkadie